Yorumlar1 haftadır büyükçekmece şubesine gidiyorum çok fayda gördüm KOAH(kronik obsüriktif akciğer hastalığı)nefes alışımda çok ilerleme kaydettim ayrıca çalışanlar hem çok iyi bilgiye sahip hemde çokiyiler sanki aile ortamında gibi hissediyorum tavsiye ederim.
Yazan : ismail çetin


Ben 50 gündür Saray şubenize geliyorum. Kısa bir süre önce felç geçirmiştim ve ağrılarım dayanılmazdı. Buraya gelmeye başladığımdan beri kendimi daha zinde ve sağlıklı hissediyorum. Herkese tavsiye ederim. Saray şubesinde çalışan bütün personel çok güler yüzlü ve ilgili. Onlara da ayrıca teşekkürlerimi iletmek isterim.
Yazan : Emriye Levent/Saray


Merhaba, 2 aydır düzenli olarak proleader Saray şubenize gitmekteyim. Hizmetlerinizden çok memnun kaldım. Sağlığım gün geçtikçe daha iyiye gitmekte. Böyle kaliteli bir hizmeti ücretsiz olarak bize sağladığınız için teşekkür ederiz.
Yazan : Gönül Emre/Saray


Henüz bişr seans masaj oldum çok rahatlamış olarak çıktım yine gdeceğim tavsiye ederim.
Yazan : ismail çetin


Merhabalar. Buradaki yorumları okuduğumda açıkçası çok fazla inanmamıştım. Fakat bende merak edip Vize şubesine gittim. Gitmeden önce troid, karaciğer yağlanması, böbreklerde kum, iltihaplanma, bacaklarımda kramp ve sinüzit şikayetlerim vardı. İstanbul' a kontrole gittiğimde yapılan tahlillerde temiz çıktığını gördüm. Vize Şubesinde benim ile ilgilenen Selami Bey, Canan Hanım ve Nuran Hanıma sonsuz teşekkür ederim.
Yazan : Sebahat Gür


bende bel fıtığı var,ameliyat dediler ama ben proleader yatağına yattıktan sonra belimde bir rahatlama oldu.çok memnunum,faydasını gördüm..
Yazan : turan geriş


kıraç taki subenizden çok memnunum tanju bey e sükranlarımı bir borç bilirim erken saatte açılmasını taleb ediyorum çok kuyruk oluyor bazen masj dahi yaptıramıyorum cok üzülüyorum asırı derece çok kalabalık buna bir çare bulmanızı tavsiye ediyorum
Yazan : sevda ak


kıraçtaki yeni açılan şubenizi internette neden yayınlanmıyor cevreme gösteremiyorum ne adres var hiç bir sey yok daha erken saatte açılmasını istiyorum subenizin ve daha geç saatte kapanmasını istiyorum sizler halka hizmet veren kişiler siniz kıraçtan serap ay
Yazan : serap ay


1aydır vize şubesine gelmekteyim bel ağrı vardı omuz ve ayaklarımda ağrılarım vardı ağrılarım geçti bacaklarımda şişlik vardı onlarda indi cok memmunum herkese tavsiye ederim.Selami Beye ve Canan hoca ve Nurhan hocama cok teşekkür ederim.
Yazan : Fatuşah KAYAN /VİZE


1 aydır vize şubasine gelmekteyim bel fıtığı rahatsızlığım vardı, iltihaplı romatizmam vardı , böbreklerimde iltihap ve kist vardı şimdi ise rahatladım faydasını cok gördüm. Herkese tavsiye ediyorum herkes gelsin.
Yazan : Nurhayat ÖZKUL / VİZESayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32