Yorumlarvize şubenize 1 aydır geliyorum. Belimde ağrı vardı, topuk dikeni vardı ayağımla basamıyordum şimdi basıyorum.belimin ağrılarında fayda aldım.
Yazan : Havva Akcan


ben 1 aydır vize şubenize geliyorum.benim omuzlarımda ağrılar vardı ve şimdi ise ağrılarım geçti.
Yazan : Hanife Kökçıkaran Vize Merkez


Vize Şubeniz açıldığından beri düzenli her gün gelmekteyim.İdrar yollarından yağ türü kireçleme türü dökerek kilo atmamda fayda oldu şuana kadar kilo verdim. Omuzlarımda felcin vermiş olduğu sertlikler yumuşadı,tıkanan damarlarda açılma oldu. tüm çalışanlar abizlere emeği geçenlere yatağı getirenlere teşekkürlerimi iletirim.
Yazan : Mustafa USLU ( Vize Halk eğitimden emekli )


Ben VİZE şubesine açıldığından beri geliyorum. Benim midem, karnım şişiyordu şimdi ise indi. Ayağımda şişlik ve parmak kalınlığında varislerim vardı şimdi indi. bronşitten dolayı göğsüm tıkanıyordu nefes alamıyordum şimdi çok iyi nefes alıyorum. artık tıkanmıyorum. tüm çalışanlardan Allah razı olsun.
Yazan : Emine GÜR ( Vize )


Vize şubeniz açıldığından beri geliyorum. çok hastalıklarım vardı. - sırt ağrım geçti - bel ağrım çok vardı geçti - yol yürüyemezdim rahat yürüyorum - astım vardı rahat nefes alamıyordumş, artık rahat nefes alabiliyorum - Karnımda şişginilik vardı, şimdi çok rahatladım. - Basur (hemoroid) vardı geçti. - Her zaman doktora giderken artık gitmemeye başladım. - Tansiyon ve Şekerim vardı şimdi daha rahatım. Canan hocam ve Nurhan hocamada ilgilerinden teşekkür ederim. Selami Bey in ısrarı olmasaydı hamlık döneminde bırakacaktım, iyiki gelmişim. iyiki ısrar etmiş.şimdi çok rahatım.
Yazan : Melahat ELMAS (Vize)


Ben vize şubesine 20 gündür düzenli geliyorum. -Omuzlarım tutuktu hareket ettiremiyordum ve kollarım ağırıyordu. ayaklarımdada tutukluk ağrılar vardı, bel fıtığım vardı ağrıları azaldı.şimdi ise tamamına fayda aldım . Çok memnunum rahatsız olanlarada tavsiye ederim. REMZİ OĞUZ. Vize/ merkez
Yazan : Remzi OĞUZ ( vize lisesinden emekli )


B en hadımöydekiyataklarınıza 2 ay bir zaman gelib girdimmemnun oldum ve evimime 1 yatak aldım com memnunum allah razı olsun bu yatağı ülkamize gedirenlerden .bel fıtığından kurduldum yatak sayasinde.hüseyin bey ve ekibine teşekkür edrim.
Yazan : HÜSEYİN BABUŞCU


ben gittim çok memnunum herkese de tavsiye ediyorum ve 3 haftadır gidiyorum arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.
Yazan : Cemile Caruş


merhaba ben 15 gündür bursa hüriyet şubenizdeki proleader masaj hizmetlerinizden yararlandım görgüğüm ilgi ve alakadan gayet memnunum henüz 16. seans görmeme rağmen kendimde bazı gelişmeler hissetmiştim. devamı gelmeden hüriyetteki şubesi taşındı ve ben bu durumdan dolayı çok üzgünüm :( proleader ailesine çoook teşekkür ederim bize bu imkanları sağladıkları için ... allah hepsinden razı olsun :)
Yazan : zeynep orak


silivri subesine 7 gün önce başladım .Belimdeki fıtıktan dolayı 1 aydır yataktan kalkamadım kalkmak ne kelime sağ ayağımın hiç yere basamıyor,yattığım yerde ağrılarımdan dolayı sağa ,sola dahi dönemiyordum.Kendimi iyi hissettiğim birgün acil kargoya gitmeliydm .Arabama atladığım gibi zorlada olsa arabayı kullandım .Ama kargoda sıra beklerken yaklaşık 15 dakika ayakta kaldım ama ağrıdan duramıyordm.Bunca ilaç ve iğne kullanmama rağmen :( İŞTE O AN KARARIMI VERDİM eve gitmeden PROLEADER / SİLİVRİ'ye gittim .SON çaremdi onuda demeliydim.2kişinin yardımıyla PROLEADER'e yatırıldm kalkarkende tabbi aynı şekilde kaldırılan BEN şu an rahatlıkla yürüyebiliyorum .LÜTFEN DENEYİN herkesler tavsiye EDİYORUM . HÜSNİYE hanım ve tüm ÇALIŞANLARINA teşekkür eder .Başarılarının daimi olmasını dilerim . :)
Yazan : Emel pınarlıSayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29