YorumlarBen 3 haftadır Vize Proleader şubesini kullanmaktayım. Uykusuzluk varı şimdi rahat uyumuya başladım. Bacaklarımda ağrılar vardı yürümede zorlanıyordum ama şimdi çok rahat yürüyorum. Böbreklerimde kum vardı, şimdi böbrek kumlarını döktüm. artık böbreklerimde ağrı yok. Karaciğerde yağlanma ve ağrı vardı, şimdi ağrılarım kalmadı ve yağlı idrarları gördüğümde de karaciğer yağlanmasının geçtiğini ıspatlamış oldu.
Yazan : Muradiye Çalışır / VİZE


Ben vize şubesine 13 gündür geliyorum. Mide rahatsızlığım vardı şuan fayda almış durumdayım. Bel ve ayak ağrılarım da var onlarında mide rahatsızlığım geçtiği gibi onlarında geçeceğine inanıyorum. İyiki de termal yataklar Vizeye gelmiş. Buraya gelmesine yardımcı olanlarada teşekkür ederim.
Yazan : Aysel Geriş / Vize


21 gündür Vize şubesine gelmekteyim. Şikayetlerim sırtlarım boyunlarım çok ağırıyordu. boynumda yumurta büyüklüğünde bir şişlik, yağ bezesi vardı o'da kayboldu. Belim sol bacağım çok ağırıyordu hatta dizlerimin ağrısından gezemezdim. Sol kolumda lift yırtılması vardı, bunların hepsine Proleader termal yataklarda faydasını gördüm. Gelmek isteyen herkese tavsiye ederim.
Yazan : Müzeyyen Avcı / Vize


1 aydır Vize şubesini kullanmaktayım. Benim sırtımda, bacaklarımda ve dizlerimde çok şiddetli ağırıyordu, hatta varis oluşmuştu. Proleader Termal yataklara başladıktan sonra çalışanların söylediği gibi ilk başlarda hamlık yaşadım. Daha sonra ağrılarım geçti, hatta vücudumda gerginlik vardı, son zamanlarda ise biraz stres vardı. Şuan kendimi gayet iyi hissediyorum ve daha pozitif bakıyorum her şeye. yakını görmekte zorluk çekiyordum şimdi ise rahat görebiliyorum. Her kesede tavsiye ediyorum.
Yazan : Gönül Malçok / Vize


1 haftadır Vize şubesine geliyorum. Benim şiddetli sırt ağrılarım vardı, kas sıkışmasından dolayı, birde bel fıtığım vardı. Bunlar için çok hastanelerde gezdim ama fayda alamadım. Proleader Termal yataklarda faydayı aldım. Herkese tavsiye ederim.
Yazan : Nermin Savaş / Vize


11 gündür Vize şubesine gelmekteyim. Bel ağrılarım vardı şimdi ağrılarım kalmadı. Boynumda sinir sıkışması vardı bundan dolayı da ellerim uyuşuyordu şimdi bunlarda geçti.
Yazan : Gülcan Bali / Vize


3 haftadır Vize şubesini kullanmaktayım. Ellerimde uyuşmalar vardı, his kaybı vardı, tabak ve benzeri eşyaları düşürürdüm. Şimdi ise bunlara fayda almış durumdayım. Herkese Termal yatakları tavsiye ederim.
Yazan : Remziye Margi Vize


Ben bir aydır Vize şubesini kullanıyorum. Mide Problemlerim varı yanmalar vardı geçti. Boynum tutuluyordu geçti. Kansızlık vardı, bundan dolayıda ellerde ayaklarda üşüme vardı bunlar geçti. Herkese tavsiye ediyorum.
Yazan : Nuran Engin Vize


Benim diş ağrım vardı diş ağrım geçti.
Yazan : Emine Irmak


ben 23 gündür vize şubesine geliyorum. Bel fıtığım vardı, Bacaklarımda varis, sırtımda ağrılar vardı, bunların hepsine fayda aldım. Gayet rahatladım. Ben köyden geliyorum herkese de tavsiye ederim.
Yazan : Münire Taşar Vize / Akpınar köyüSayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31