YorumlarBen bir aydır Vize şubesini kullanıyorum. Mide Problemlerim varı yanmalar vardı geçti. Boynum tutuluyordu geçti. Kansızlık vardı, bundan dolayıda ellerde ayaklarda üşüme vardı bunlar geçti. Herkese tavsiye ediyorum.
Yazan : Nuran Engin Vize


Benim diş ağrım vardı diş ağrım geçti.
Yazan : Emine Irmak


ben 23 gündür vize şubesine geliyorum. Bel fıtığım vardı, Bacaklarımda varis, sırtımda ağrılar vardı, bunların hepsine fayda aldım. Gayet rahatladım. Ben köyden geliyorum herkese de tavsiye ederim.
Yazan : Münire Taşar Vize / Akpınar köyü


Önce yeşimtaşını buraya getirmeye sebeb olanlara ve vizede çalışanlara teşekkür ederim. BEn 28 gündür vize şubesini kullanıyorum. Benim dizlerim ağırıyordu, oturamazdım, namaz kılamazdım, şimdi hiç bir ağrım yok namaz kılabiliyorum. Boynumda yumurta büyüklüğünde yağ bezesi vardı o da kayboldu.Nefes almakta güçlük çekerdim artık onada fayda aldım rahat nefes alıyorum.3 - 4 yıldır Kaplıcalarada gittim denizliye kadar gittim ama fayda alamamıştım, Yeşimtaşı termal yatakta fayda aldım.
Yazan : Mehmet Deniz (Vize / Hasbuğa Köyü)


Ben açıldığından beri geliyorum. Boyun bölgemde elma büyüklüğünde yağ bezesi vardı,artık o yok oldu. Sağ ayağımda ağrı vardı o'da geçti. Nefes darlığım vardı, şimdi balgam atmaya başladım artık rahatlıyorum.Şuan sağlığım çok güzel.Proleder masaj yataklarında çalışanlara teşekkür ediyorum. Allah herkese Şifa versin.
Yazan : Asuman Sağat Vize


ben 76 yaşındayım, bir aydır geliyorum. Her yerim ağırıyordu şuan çok iyi. Kapanan kadar devam edeceğim. Herkesede tavsiye ederim. Mutlaka gelsin görsünler.
Yazan : İsmail Hakkı Yılmaz (Vize Hasbuğa Köyü )


bir aydır Vize şubenize düzenli geliyorum. Böbreklerim ağırıyordu, belim ağırıyordu biraz fayda gördüm. devam edicem faydasını görüyorum.
Yazan : Mustafa Kokum vize


Ben Vize şubenize 33 gündür geliyorum. Vücudum tutuktu, harek edemiyordum, şimdi vücudum rahatladı ve rahat hareket edebiliyorum. 2,5 yıldır baston kullanıyordum, Şimdi artık bastonu Çiviye astım. evde rahat işimi yapıyorum. 2yıldır pazara bastonla bile gidemiyordum, artık bastonsuz olarak pazara 2 yıl sonra gittim. Herkese tavsiye ederim. Gelmeye devam etsinler.
Yazan : Hatice Turunç Vize


Ben Vize Şubenize 1,5 aydır geliyorum. Sırtım omuzlarım ağırıyordu. çok faydasını gördüm. Ağrılarım yok şuanda. Herkese tavsiye ederim. Herkes gelsin onlarda fayda görsün.
Yazan : Emine Ergen Vize


Ben vize şubesine 1 aydır geliyorum.Şikayetlerim çoktu. Böbrek kumu döküyodum faydasını gördüm. Kireçlemelerim vardı çok şükür onunda faydasını aldım. Gözlerim uzağı göremezdi çok şükür onada fayda aldım artık görebiliyorum.Gözlüklerimi attım. Tüm herkese tavsiye ediyorum, yeşimtaşına gelsinler.Selami beye canan ve Nurhan hocama teşekkür ediyorum.
Yazan : Melehat Kuşoğlu VizeSayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30