YorumlarBen açıldığından beri geliyorum. Boyun bölgemde elma büyüklüğünde yağ bezesi vardı,artık o yok oldu. Sağ ayağımda ağrı vardı o'da geçti. Nefes darlığım vardı, şimdi balgam atmaya başladım artık rahatlıyorum.Şuan sağlığım çok güzel.Proleder masaj yataklarında çalışanlara teşekkür ediyorum. Allah herkese Şifa versin.
Yazan : Asuman Sağat Vize


ben 76 yaşındayım, bir aydır geliyorum. Her yerim ağırıyordu şuan çok iyi. Kapanan kadar devam edeceğim. Herkesede tavsiye ederim. Mutlaka gelsin görsünler.
Yazan : İsmail Hakkı Yılmaz (Vize Hasbuğa Köyü )


bir aydır Vize şubenize düzenli geliyorum. Böbreklerim ağırıyordu, belim ağırıyordu biraz fayda gördüm. devam edicem faydasını görüyorum.
Yazan : Mustafa Kokum vize


Ben Vize şubenize 33 gündür geliyorum. Vücudum tutuktu, harek edemiyordum, şimdi vücudum rahatladı ve rahat hareket edebiliyorum. 2,5 yıldır baston kullanıyordum, Şimdi artık bastonu Çiviye astım. evde rahat işimi yapıyorum. 2yıldır pazara bastonla bile gidemiyordum, artık bastonsuz olarak pazara 2 yıl sonra gittim. Herkese tavsiye ederim. Gelmeye devam etsinler.
Yazan : Hatice Turunç Vize


Ben Vize Şubenize 1,5 aydır geliyorum. Sırtım omuzlarım ağırıyordu. çok faydasını gördüm. Ağrılarım yok şuanda. Herkese tavsiye ederim. Herkes gelsin onlarda fayda görsün.
Yazan : Emine Ergen Vize


Ben vize şubesine 1 aydır geliyorum.Şikayetlerim çoktu. Böbrek kumu döküyodum faydasını gördüm. Kireçlemelerim vardı çok şükür onunda faydasını aldım. Gözlerim uzağı göremezdi çok şükür onada fayda aldım artık görebiliyorum.Gözlüklerimi attım. Tüm herkese tavsiye ediyorum, yeşimtaşına gelsinler.Selami beye canan ve Nurhan hocama teşekkür ediyorum.
Yazan : Melehat Kuşoğlu Vize


ben bir aydan fazladır vize şubesine geliyorunm. Şekerim vardı, şekerim yoluna girdi. Boynum ağırıyordu boynumun ağrısı geçti. kolum ağırıyordu ve yorgunluklarım oluyordu artık eskisi kadar yok.Canan ve Nurhan hocalarımada ilgilerinden teşekkür ediyorum.
Yazan : Ayşe Gümüş Vize


ben iki haftadır geliyorum, bel kayması ve bel fıtığı vardı, faydasını gördüm.rahatladım ve artık rahat hareket edebiliyorum.ağrılar kalmadı.
Yazan : Sahra Kırkoyun vize


ben vize şubesi açıldığından beri geliyorum. Kireçlemeden , kabızlıktan, şişlikler vardı indi, belim ağırıyordu geçti. Bunların hepsine fayda aldım.
Yazan : Naciye Kocaman vize merkez


1 aydır vize şubesine gelmekteyim. böbreklerinde ağrı vardı, şuan ağrılar kalmadı.
Yazan : Seyfettin YILDIRIM vize merkezSayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30